trenar

Medikal Uzmana Sor

Anasayfa » Medikal Uzmana Sor

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak medikal ürünler hakkında sorularınızı bize ulaştırınız. Cevabını aradığınız soruların daha etkili ve faydalı yanıt verebilmemiz için lütfen formdaki sorularımızı yanıtlamayı unutmayınız.

Sık Sorulan Sorular” bölümünde ilginizi çekecek soru ve yanıtları da bulabilirsiniz. Belki bir göz gezdirmek işinize yarayabilir.

Alanında uzman teknik ekip ve personelimiz , sorularınızı gelen sırasına göre yanıtlamaya çalışacaktır. Gelen sorular titizlikle inceleniyor, yanıtlandığından ve yoğunluktan ötürü gecikmeler yaşanabilmektedir. Ancak her şeye rağmen bütün sorular en geç 48 saat içinde yanıtlanmaya çalışacağız.

İlginiz ve anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, Sağlıklı günler dileriz.

Bazı e-posta hesap ve uygulamalarının sunucularındaki filtrelemeden ötürü bazen Spam/İstenmeyen posta klasörüne düşebilmekteyiz. Bu nedenle lütfen ilgili klasörlerinizi incelemeyi ve bizden gelen e-postaları “spam değil” olarak işaretlemeyi unutmayınız.

Vadimedikal.com  tarafından sağlanmış olan herhangi bir bilgi, en iyi şartlarda bile olsa, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp uzmanlarının (örneğin, bir  doktoru, hemşire, vb.) önerisi yerine geçmez.  Vadimedikal.com bir doktor değildir. Lütfen doktorunuza başvurun. Sorumluluk reddi Beyanımızı okuyabilirsiniz.

Gizlilik taahhüdümüz gereği burada vermiş olduğunuz, iletişim bilgileri dahil hiç bir bilgi 3.şahıs ya da kurumlarla asla paylaşılmamaktadır. Yine vermiş olduğunuz e-posta ve isteğe bağlı telefon numarası ASLA ürünlerimizin tanıtımı ya da reklamı için kullanılmamaktadır.

İnstagram sayfamızı beğenmeniz firmamızın hizmet kalitesini arttırmaya yarayacaktır. Ayrıca Vadi medikal yeniliklerinden de haberdar olursunuz. Kaldı ki reklam ve her gün onlarca gönderiyle sayfamızı beğenenleri boğmuyoruz. Ama elbette bu bir zorunluluk değil. 

Medikal Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurun

  Whatsapp
  Vadi Medikal
  Vadi Medikal
  Vadimedikal'e Hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?


  Bizimle iletişime geçtiğinizde aşağıda ki şartları Kabul etmiş Sayılırsınız.!


  WhatsApp Aydınlatma Formu