trenar

Medi lenf ödem ürünleri

14.10.2021
782

Vadi medikal medi lenf ödem ortopedi ürünleri bayisidir. medi lenf ödem ürün çeşitlerini vadimedikal.com iletişim bölümünden üzerinden, dilerseniz WhatsApp iletişim numaralarımız sipariş verebilirsiniz.

projeskop vadistanbul dis gorsel 11
Medi Lenf Ödem Ürün Özellikleri
medi lenf odem ozellikleri
  • Clima Fresh ile toe cap: kokuları ve bakteri oluşumunu güvenilir bir şekilde önler
  • Ayak parmakları arasında dikiş yeri bulunmaz
  • Esnek ve elastik dokuma
  • Optimum uyum için her bir ayak parmağı kişiye özel üretilmiştir
  • Ayak üzeri için ilave basınç sağlamak üzere isteğe bağlı medi lenf pedleri eklenebilir
medi reklam
Medi Lenf ödem Ürünleri
Medi markası Hakkında

Bayreuth, Almanya merkezli medi, dünyanın önde gelen tıbbi destek üreticilerinden biridir. “medi. Kendimi daha iyi hissediyorum” anlamına gelmektedir.

Firmanın Dünya çapında yaklaşık 3.000 çalışanı Bulunuyor. İnsanların yaşam kalitelerini artırmalarına yardımcı ürünler üreten medi : Sırt ağrısı, spor sırasında yırtılan bir bağ, varisli damarlar, çarpık sprey veya düztaban veya kronik yaralar…

İnsanlar medi ile daha iyi hissediyor.

Medi daha kaliteli bir yaşam için yenilikler geliştiriyor. Bilimsel olarak sağlam ve yüksek teknoloji düzeyinde. Sonuç: sürdürülebilir tedavi başarısı ve benzersiz bir fiziksel his.

Daha fazla bilgi için medi-turk.com

Satın alma Seçenekleri
WhatsApp Üzerinden Şipariş verin!

Sevgili hastamız, Hasta yakınımız Tena Hasta bezi çeşitlerini WhatsApp iletişim hattımız üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz! lütfen iletişim için tıklayın +908505335353

Telefon İle sipariş verin !

Sevgili hastamız, Hasta yakınımız Tena Hasta bezi çeşitlerini Müşteri iletişim hattımız üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz! lütfen iletişim için tıklayın +908505335353

Lenf Ödem Tedavisi için Ürün satışımız Kurumsal iletişim için tıklayın!

Vadi medikal 30 yıllık sektör bilgisi ve birikimi ile ,Lenf Ödem ürünleri satışını gerçekleştirmektedir. Kurumsal bilgi için +9008505335353 numaralı hattımızı arayabilir. Dilerseniz [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Aktif Kampanyalar

Sağlığınız, tedaviniz ve hasta bakımı yapabilmeniz için gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri Vadi Medikal den karşılayabilirsiniz. Mağazalar veya web siteleri arasında mekik dokumanıza gerek kalmadı. Farklı kategoriler altında toplanan ürün çeşitleri, tüm ihtiyaçlarınızı aynı adresten karşılayabilmenizi sağlıyor. Uzun zamandır tüm medikal ürün gereksinimlerinizi kalite ve uygun fiyat ile garantisi ile karşılayan firmamız her geçen gün ürün yelpazesini daha da genişleterek ihtiyaçlarınıza yanıt olmayı sürdürüyor. Alışverişlerinizde profesyonel bir hizmet, üstün kalite ve cazip fiyatların konforunu siz de yaşayın.

Bilgi ve Sipariş için tıklayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Vadi Medikal
Vadi Medikal
Vadimedikal'e Hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?


Bizimle iletişime geçtiğinizde aşağıda ki şartları Kabul etmiş Sayılırsınız.!


WhatsApp Aydınlatma Formu