trenar

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Anasayfa » Kiralık Tekerlekli Sandalye

Vadi Medikal olarak müşterilerine yeni bir kolaylık sağlıyor. Artık tekerlekli sandalye kiralama hizmetini başlatıyor. Vadistanbul yerleşkesi içerisinde bulunan mağazamızdan kiralık tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz.

kiralik tekerlekli sandalye

Kiralık tekerlekli sandalye Çeşitliliğe önem veriyoruz. İhtiyaçlar doğrultusunda istediğiniz ölçü ve boyutlarda tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz.

Kiralık Tekerlekli sandalye hizmetimiz ile kısa süreli tekerlekli sandalye hizmetimizden yararlanıp müşterilerimize hizmet vererek hizmet kalitemizi bir adım daha ileriye taşıyoruz. Sizlere kaliteli bir hizmet sunmak birinci hedefimiz.

Kiralık Tekerlekli Sandalye Modelleri

Aşağıda Sunduğumuz Kiralık tekerlekli sandalye modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Akülü Kiralık Tekerlekli Sandalye Modelleri

Manuel Kiralık Tekerlekli Sandalye

Dünya’nın bir çok ülkesinden özellikle körfez ülkelerinden İstanbul’u ziyarete gelen tüm müşterilerimizin tatillerini olabildiğince konforlu ve kaliteli hale getirmek bizim için önemli.

Vadimedikal işletme bünyesinde kiralık tekerlekli sandalye çeşitlerimizin yanında bir çok medikal ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

Mutlu Müşterilerimiz

Kiralık Tekerlekli Sandalye Özellikleri Nelerdir?

Vadi Medikal olarak Kiraladığımız tekerlekli sandalyeler katlanabilir özellikte olup, Neredeyse tüm araçlara kolaylıkla sığdırılabilir boyuttadır.

Kiralık tekerlekli sandalye ‘yi kullanacak olan müşterimizin kilosuna ve rahatsızlığına özel olarak önereceğimiz tekerlekli sandalye farklılık gösterebilir.

Kiralık tekerlekli sandalye

Tekerlekli Sandalye Kiralama Fiyatları Nedir?

Tekerlekli sandalye kiralama hizmetleri, hareket kabiliyetini sınırlı olan bireylerin yaşam kalitesini artırmak amacıyla sunulan önemli bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde, kişiler ihtiyaç duydukları süre boyunca tekerlekli sandalyeye erişim sağlayarak günlük yaşamlarını daha rahat ve bağımsız sürdürebilmektedirler. Tekerlekli sandalyeler, kullanım özelliklerine göre manuel ve akülü olmak üzere iki ana çeşide ayrılmaktadır.

Manuel tekerlekli sandalye kiralama fiyatları

Hastanın durumuna ve kilosuna göre değişiklik gösterebilir.Buna göre kiralamalar günlük 200 TL ile 350 TL arasında değişmektedir.

Akülü tekerlekli sandalye kiralama fiyatları

Daha fazla hareket özgürlüğü ve konfor sağladığı için manuel sandalyelere göre biraz daha yüksek olup, günlük olarak ortalama 350 TL ile 500 TL arasında bir maliyeti bulunmaktadır.

Her iki tür tekerlekli sandalyenin kiralama fiyatlarını değerlendirdiğimizde, ortalamada günlük 150 TL ile 350 TL arasında bir bütçe ayırarak bu hizmetten faydalanabileceğiniz görülmektedir. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre manuel veya akülü bir tekerlekli sandalye seçerek, yaşamınızdaki hareket kısıtlılığından kaynaklanan zorlukların üstesinden gelmekte önemli bir adım atmış olacaksınız.

Yurtdışı Kiralık Tekerlekli Sandalye Kiralama Hizmetimiz

Yurtdışından gelen misafirlerimiz için Rezervasyon hizmetimiz mevcuttur. Dilediğiniz otele havalimanı veya İstanbul içi istenilen bölgeye ulaşımını sağlıyoruz.

Rezervasyon ve fiyatlar için [email protected] veya +90 850 241 86 85 numaralı WhatsApp Hattından bilgi alabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalyeyi Kiralama koşulları nelerdir?

 • Minimum 4 günlük Kiralama Mevcuttur.
 • Kiralayacağınız modele göre fiyatta farklılıklar çıkmaktadır.
 • İstediğiniz tekerlekli sandalyeyi mağazamızdan (ücret ödemeden ) veya istediğiniz adrese ulaşım bedelini ödeyerek kiralayabilirsiniz.
 • Kiralamak istediğiniz Tekerlekli sandalyenin tam bedeli tahsil edilmekte, İade sonucu kalan tutar hesabınıza veya nakit iade edilmektedir.
 • Kiralanan Tekerlekli Sandalyenin temiz ve bakımlı kullanılması tamamen müşterilere aittir. Tekerlekli sandalyenin kullanılmayacak hale gelmesi durumunda tamir ve bakım ücreti talep edilebilir. Doğacak zararlardan kiralayan meshüldür.

Tekerlekli Sandalye’yi Nasıl Kiralayabilirsiniz?

[email protected]
90 850 241 86 85
90 850 241 86 85
Yol tarifi ( Google Maps)

  Whatsapp
  Vadi Medikal
  Vadi Medikal
  Vadimedikal'e Hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?


  Bizimle iletişime geçtiğinizde aşağıda ki şartları Kabul etmiş Sayılırsınız.!


  WhatsApp Aydınlatma Formu