trenar

Comfort Plus Tansiyon Aleti

04.10.2021
739

Vadi medikal de Comfort Plus Tansiyon Aleti çeşitlerini bulabilirsiniz.. Comfort Plus Tansiyon Aleti ürün çeşitlerini vadimedikal.com iletişim bölümünden veya dilerseniz WhatsApp iletişim numaralarımızdan kolayca sipariş verebilirsiniz.

projeskop vadistanbul dis gorsel 11
Comfort Plus Tansiyon Aleti Modelleri
Comfort Plus Tansiyon Aleti Genel Özellikleri
  • Kan Basıncı Ve Kalp Ritmi Göstergesi
  • Ev Kullanımı İçin Tasarlanmıştır
  • 60 Hafıza
  • Türkçe Konuşma Özelliği
  • Saat Ve Tarih Özelliği
Comfort Plus Firma Künyesi

Comfort Plus markalı ürünlerimiz gerek eczanelerde gerekse medikal ürün satış noktalarında zengin ürün çeşitliliği, kalitesi ve uygun fiyatlarıyla göz doldurmaktadır.

Ürün çeşitleri içinde tansiyon aletleri, tekerlekli sandalyeler, nebulizatör cihazları, masaj aletleri, masaj masaları, tens cihazları, aspiratör cihazları, ateş ölçerler, basküller ve havalı yatak sistemleri bulunuyor.

Ürünlerimiz TSE, FDA, ISO 13485 CE0120 gibi kalite standartlarında ve belgelidir. Müşteri odaklı çalışma prensiplerimiz uzun yıllardır ürünlerimizi kullanan son kullanıcılar ve ürünlerimizi satan bayilerimiz tarafından takdir edilmektedir.

Comfort Plus Tansiyon Aletleri hakkında bilgi almak ve Doğru tansiyon aleti seçimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Satın alma Seçenekleri
WhatsApp Üzerinden Şipariş verin!

Sevgili hastamız, Hasta yakınımız Tena Hasta bezi çeşitlerini WhatsApp iletişim hattımız üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz! lütfen iletişim için tıklayın +908505335353

Telefon İle sipariş verin !

Sevgili hastamız, Hasta yakınımız Tena Hasta bezi çeşitlerini Müşteri iletişim hattımız üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz! lütfen iletişim için tıklayın +908505335353

Hasta Bez satışımız Kurumsal iletişim için tıklayın!

Vadi medikal 30 yıllık sektör bilgisi ve birikimi ile ,Hasta bezi ve Hasta bakımı ürünleri satışını gerçekleştirmektedir.Kurumsal bilgi için +9008505335353 numaralı hattımızı arayabilir.Dilerseniz [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Aktif Kampanyalar

Sağlığınız, tedaviniz ve hasta bakımı yapabilmeniz için gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri Vadi Medikal den karşılayabilirsiniz. Mağazalar veya web siteleri arasında mekik dokumanıza gerek kalmadı. Farklı kategoriler altında toplanan ürün çeşitleri, tüm ihtiyaçlarınızı aynı adresten karşılayabilmenizi sağlıyor. Uzun zamandır tüm medikal ürün gereksinimlerinizi kalite ve uygun fiyat ile garantisi ile karşılayan firmamız her geçen gün ürün yelpazesini daha da genişleterek ihtiyaçlarınıza yanıt olmayı sürdürüyor. Alışverişlerinizde profesyonel bir hizmet, üstün kalite ve cazip fiyatların konforunu siz de yaşayın.

Vadi Medikal
Medikal Ürünlerde Profesyonel Destek ve çözüm
Bilgi ve Sipariş için tıklayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Vadi Medikal
Vadi Medikal
Vadimedikal'e Hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?


Bizimle iletişime geçtiğinizde aşağıda ki şartları Kabul etmiş Sayılırsınız.!


WhatsApp Aydınlatma Formu