trenar

Acura Tansiyon Aleti

04.10.2021
748

Vadi medikal de Acura tansiyon Aleti çeşitlerini bulabilirsiniz.. Acura tansiyon ürün çeşitlerini vadimedikal.com iletişim bölümünden veya dilerseniz WhatsApp iletişim numaralarımızdan kolayca sipariş verebilirsiniz.

vadi medikal dis4
Acura Tansiyon Aleti Modelleri
Acura Tansiyon Aleti Genel Özellikleri

Acura Uygun fiyatlı dijital teknolojisi sayesinde tansiyon aleti size sunmaktadır. Doktorların kullandığı, yüksek doğruluğa sahip tansiyon aletlerine vadimedikal.com erişebilirsiniz. Aslında, tıp uzmanlarından farklı olarak evde uzun bir süre boyunca tekrar tekrar ölçüm alabileceğinizden sonuçlarınız, tıp uzmanlarının tanı koymasına yardımcı olabilir. Hangi tansiyon ölçüm cihazını satın alacağınıza karar verirken ihtiyaçlarınız ve yaşam biçiminizle ilgili bazı faktörleri dikkate almanız gerekir.Müşteri Temsilcimize danışarak size en uygun tansiyon aletini satın alabilirsiniz.

Acura Firma Künyesi

“Her İşin Başı  Sağlık” felsefesinden yola çıkan ACURA ailesi olarak, 26 yıldır süregelen faaliyetlerinde daha sağlıklı bir yasamın yeni yollarını aramaktayız.
1992 yılında kurulan firmamız deneyimli ve dinamik kadrosu ile yurtiçi ve yurtdısı pazarlamaya yatırım yaparak, sağlık, spor, kisisel bakım ürünleri ile birlikte TV market sektöründe ilklere imza atmıs olup, bu vesileyle yeni bir pazar anlayısı ortaya koymustur.

Firmamız %100 yerli sermayesiyle ar-ge çalısmalarını sürdürerek,50 ülkede faaliyetine devam etmektedir.

Yılların deneyimi ile gelistirilen özel tasarım ürünlerimiz faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde müsteri memnuniyetini en üst seviyeye tasımıs bulunmaktadır.

Acura Grubu’nun daha uzun yıllar bizlere inanıp güvenen müşteri ve tüketicilerine katkılar sağlayacağı ve değer yaratacağı inancıyla, tüm hızımızla yolumuza devam ediyoruz.

Satın alma Seçenekleri
WhatsApp Üzerinden Şipariş verin!

Sevgili hastamız, Hasta yakınımız Tena Hasta bezi çeşitlerini WhatsApp iletişim hattımız üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz! lütfen iletişim için tıklayın +908505335353

Telefon İle sipariş verin !

Sevgili hastamız, Hasta yakınımız Tena Hasta bezi çeşitlerini Müşteri iletişim hattımız üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz! lütfen iletişim için tıklayın +908505335353

Acura Tansiyon Aleti satışımız Kurumsal iletişim için tıklayın!

Vadi medikal 30 yıllık sektör bilgisi ve birikimi ile ,Hasta bezi ve Hasta bakımı ürünleri satışını gerçekleştirmektedir.Kurumsal bilgi için +9008505335353 numaralı hattımızı arayabilir.Dilerseniz [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Aktif Kampanyalar

Sağlığınız, tedaviniz ve hasta bakımı yapabilmeniz için gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri Vadi Medikal den karşılayabilirsiniz. Mağazalar veya web siteleri arasında mekik dokumanıza gerek kalmadı. Farklı kategoriler altında toplanan ürün çeşitleri, tüm ihtiyaçlarınızı aynı adresten karşılayabilmenizi sağlıyor. Uzun zamandır tüm medikal ürün gereksinimlerinizi kalite ve uygun fiyat ile garantisi ile karşılayan firmamız her geçen gün ürün yelpazesini daha da genişleterek ihtiyaçlarınıza yanıt olmayı sürdürüyor. Alışverişlerinizde profesyonel bir hizmet, üstün kalite ve cazip fiyatların konforunu siz de yaşayın.

Vadi Medikal
Medikal Ürünlerde Profesyonel Destek ve çözüm
Bilgi ve Sipariş için tıklayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Vadi Medikal
Vadi Medikal
Vadimedikal'e Hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?


Bizimle iletişime geçtiğinizde aşağıda ki şartları Kabul etmiş Sayılırsınız.!


WhatsApp Aydınlatma Formu