trenar

Tekerlekli Sandalye

15.12.2020
1.028

Bir Tekerlekli sandalye Vadi medikal de mağazasın da satılmadan önce uzman ekibimiz tarafından zorlu kontrollerden geçirilmektedir. Bu testlerden geçmeyi başaramayan hiçbir markanın ürününü mağazamızda bulundurmayarak satışını gerçekleştirmemekteyiz. Amacımız, müşterilerimizin bize duyduğu güveni zedelememektir.

Tüm ekibimiz işlerini bir işten daha fazlası olarak görerek, yaptığımız işlerin insanların hayatlarına dokunduğunun farkındayız. Biliyoruz ki, bizler engelli vatandaşlarımızın, engellerini ortadan kaldırmak için ne kadar çok çalışırsak bir o kadar daha fazla hizmet sunacak hale geliriz. Bu bilinçle her engelli bireyin isteklerini, özellikle dinleyip, uzman ekiplerimizce kişiye uygun çözümler üretilmektedir.

Hizmet Özellikleri
 • Tekerlekli Sandalyesi
 • Akülü Tekerlekli Sandalyesi
 • Aktif Tekerlekli Sandalyesi
 • Banyo Tuvalet Sandalyesi
 • Çocuk Tekerlekli Sandalyesi
 • Hasta Transfer Ürünleri 
 • Engelli Yürüteçleri
Fotoğraf Galerisi

Vadimedikal’e Ulaşmak Çok Kolay

Sevgili hastamız, Hasta yakınımız tekerlekli sandalye çeşitlerimiz için WhatsApp iletişim hattımız dan kolaylıkla sipariş verebilirsiniz! lütfen iletişim için tıklayın 0 533 039 57 67

Sevgili hastamız, Hasta yakınımız tekerlekli sandalye çeşitlerimiz için Müşteri iletişim hattımız üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz! lütfen iletişim için tıklayın 0850 241 86 85

Dilerseniz buraya tıklayarak yol tarifi alabilir. Sizi mağazamızda ağırlayabiliriz.

Sıkça Sorulanlar
Gönülden Çalışıyoruz

Vadi Medikal, Sektör bilgisi ve tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusun da hızlı ve yapıcı çözümler üretir.

Profesyonel hizmet veriyoruz!

Sağlık ciddiyet ve profesyonellik gerektirir. Yaşadığınız rahatsızlıklar ve tedavi süreçleri hakkında bilgi sahibi olan, medikal ürünler sektöründe son derece profesyonel bir ekip ile hizmet veriyoruz.

Bütçenizi Zorlamıyoruz!

Kalite ile düşük ücretin buluştuğu ürünler sayesinde bütçenizi zorlamak veya ihtiyaçlarınızın bazılarını ertelemek zorunda kalmıyorsunuz. Tamamen bütçe dostu bir firma olmamızın yanı sıra sizlere çeşitli ödeme seçenekleri ve kolaylıkları da sunuyoruz.

Hangi ürünü, nasıl kullanmanız gerektiği konusunda tüm sorularınızı ekibimize iletebilir ve siparişini verdiğiniz ürünler hakkında en sağlıklı bilgileri edinebilirsiniz. Sizin mutluluğunuz üzerine kurulan bir çalışma prensibi ile hizmet veriyor, takdirleriniz sayesinde her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Firmamızın farkı; hizmetlerimizde gizlidir.

Bize Sorabilirsiniz
Kalite
Medikal ürünlerde kalite mühimdir. Kullandığınız ürünler sağlığınız ile birebir bağlantılıdır. Bu nedenle medikal ürünlerde asla kalite beklentinizden ödün vermeyin. Vadi Medikal en seçkin markaların ürünlerini kullanıcılarına çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ulaştırıyor. Medikal ürünler sektöründe dünya lideri olan yaklaşık yirmiye yakın farklı markanın ürünlerini sizlerin kullanımına sunuyoruz. Bu ürünlerin tamamı markaların kendi garantileri kapsamında sizlere ulaştırılıyor. Böylece markaların sunduğu hak ve olanaklardan faydalanabiliyorsunuz.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Vadi Medikal
  Vadi Medikal
  Vadimedikal'e Hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?


  Bizimle iletişime geçtiğinizde aşağıda ki şartları Kabul etmiş Sayılırsınız.!


  WhatsApp Aydınlatma Formu