trenar

Seyrantepe Medikal Market

03.01.2022
1.325

Vadimedikal Vadi İstanbul yerleşkesin de açıldı. Seyrantepe medikal market olarak hizmet verecek olan firmamız geniş ürün yelpazesi ile hizmetiniz de…

Vadi Medikal

Vadi Medikal Geniş Ürün Yelpazesi ile Seyrantepe Bölgesine Hizmet veriyor

Vadi medikal seyrantepe Bölgesi medikal ürünler geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermeye başladı. Aşağı da belirttiğimiz ürünler kolayca ulaşabilirsiniz. Alanında tecrübeli personeli ile kesintisiz hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Hasta Bezi Çeşitleri

Ortopedi Ürünleri

Solunum Cihazları

Hasta Bakımı Ürünleri

Yara Bakım Ürünleri

Aile Hekimi Malzemeleri

Tıbbi Sarf Malzemeler

Yatan Hasta Bakım Ürünleri

vadilogo

Tüm medikal İhtiyaçlarınız için Vadimedikal ‘de

Aradığınız tüm ürünlere farklı marka ve model seçenekleri ile birlikte ulaşabileceğiniz Vadi Medikal zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. 2000’den fazla ürünü 150’ye yakın kategori altında bulabiliyorsunuz. Evde bakımı ile ilgilendiğiniz hastalarınızın tüm ihtiyaçlarının yanı sıra, hastane ve sağlık ocaklarında kullanılan tıbbi pek çok cihaz ve malzemenin siparişini de iletişim numaralarımızdan rahatlıkla verebilirsiniz.

Türkiye’de satışı nadiren yapılan veya hiç yapılmayan bazı medikal ürünleri yurt dışından getirtmek zorunda kalmayacaksınız. İhtiyacınız olan her anınızda yanınızda olan sitemiz üzerinden tüm ürünlere ulaşmanız artık mümkün hale gelmiş durumda.

Vadimedikale Ulaşmak Çok Kolay

Bizi Arayın

Sevgili hastamız, Hasta Yakınımız Seyrantepe Medikal ürün çeşitlerimiz Müşteri iletişim hattımız üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz! lütfen iletişim için tıklayın 0850 241 86 85

Bize Yazın

Sevgili hastamız, Hasta yakınımız Seyrantepe Medikal Ürün çeşitlerimiz için WhatsApp iletişim hattımız dan kolaylıkla sipariş verebilirsiniz! lütfen iletişim için tıklayın +90 850 241 86 85

Bütçenizi Zorlamıyoruz !

Kalite ile düşük ücretin buluştuğu ürünler sayesinde bütçenizi zorlamak veya ihtiyaçlarınızın bazılarını ertelemek zorunda kalmıyorsunuz. Tamamen bütçenizi düşünüyoruz. Yanı sıra sizlere çeşitli ödeme seçenekleri ve kolaylıkları da sunuyoruz. Sıklıkla düzenlenen indirim kampanyaları sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı son derece makul rakamlar ödeyerek karşılayabiliyorsunuz.

Profesyonel hizmet Vadi Medikal de

Sağlık ciddiyet ve profesyonellik gerektirir. Yaşadığınız rahatsızlıklar ve tedavi süreçleri hakkında bilgi sahibi olan, medikal ürünler sektöründe son derece profesyonel bir ekip ile hizmet veriyoruz. İhtiyacınız olabilecek ürünler konusunda sizlere yardımcı olan Vadi Medikal kadrosunun tamamı medikal alanda tecrübeli ekiplerden oluşmaktadır.

Hangi ürünü, nasıl kullanmanız gerektiği konusunda tüm sorularınızı ekibimize iletebilir ve siparişini verdiğiniz ürünler hakkında en sağlıklı bilgileri edinebilirsiniz. Sizin mutluluğunuz üzerine kurulan bir çalışma prensibi ile hizmet veriyoruz.

Google Maps Yol tarifi Almak için tıklayın
Yandex Navi Yol tarifi Almak için tıklayın
Bizi Arayın
Whatsapp
Vadi Medikal
Vadi Medikal
Vadimedikal'e Hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?


Bizimle iletişime geçtiğinizde aşağıda ki şartları Kabul etmiş Sayılırsınız.!


WhatsApp Aydınlatma Formu