trenar

İstanbul’da Tekerlekli Sandalye Kiralama Hizmeti

28.12.2023
29

İstanbul’da tekerlekli sandalye kiralama hizmeti, engelli bireylerin günlük yaşamlarını kolaylaştıran önemli bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde, engelli bireyler, kısa süreli veya uzun süreli ihtiyaç duydukları tekerlekli sandalyeyi kiralayarak, hareket özgürlüklerine kavuşabilirler.

Tekerlekli Sandalye Istanbul ve Vadi medikal, farklı ihtiyaçlara ve bütçelere uygun çeşitli tekerlekli sandalye modellerini kiralamaktayız. Bir çok kiralama firmasından bizi ayıran özelliklerimizin başında geniş ürün yelpazesi,Dayanıklı ve güçlü Tekerlekli sandalye Kiralama hizmeti vermekteyiz.

Tekerlekli sandalye kiralama hizmetinin faydaları

İster kısa üsüreli olsun istersenizde Uzun süreli kiralama olsun,İstanbul da Tekerlekli Sandalye Kiralama Hizmetinin bir çok yönden faydalarını Vardir.

Başlıca faydalar

 • Seyahat Özgürlüğü
 • Bütçe dostu
 • Bağımsızlık
 • Adrese Teslim Hizmetler
 • Anında hızlı destek

İstanbul’da Hangi Tekerlekli Sandalyeleri Kiralayabilirsiniz?

Farklı ihtiyaçlara ve bütçelere uygun çeşitli tekerlekli sandalye modelleri kiralamaktayız. Bu modeller arasında şunlar yer alır:

 • Manuel Kiralık Tekerlekli Sandalyeler
 • Elektrikli Kiralık Tekerlekli Sandalyeler
 • Engelli Scooter Kiralamaları
 • Engelli Transfer Arabaları

Eğer sizde istanbul’u ziyaret ediyorsanız ve bir tekerlekli sandalye kiralamak istiyorsanız bize WhatsApp yoluyla hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da Hangi Tekerlekli Sandalye Modellerini Kiralayabilirsiniz.

Vadi medikal olarak, Geniş ürün yelpazemiz ve çeşitlerimizden faydalanabilirsiniz. vadi medikal oalrak gerek tristik ziyaretlerimizden gerekse hastane ziyaretlerinizde kullanmak için Manuel Tekerlekli Sandalye,Elektrikli tekerlekli Sandalye,Scooter veya Engelli transfer araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

Kiralık Manuel Tekerlekli Sandalye Modellerimiz

Kiralık Elektrikli Tekerlekli Sandalye Modellerimiz

İstanbul’da Bizden Tekerlekli Sandalye Kiralayan Mutlu Müşterilerimiz

Kiralık Tekerlekli Sandalye Özellikleri Nelerdir?

Vadi Medikal olarak Kiraladığımız tekerlekli sandalyeler katlanabilir özellikte olup, Neredeyse tüm araçlara kolaylıkla sığdırılabilir boyuttadır.Kullanıcının ihtiyaç ve kilosuna göre farklılık gösterebilir.

Kiralık tekerlekli sandalye ‘yi kullanacak olan müşterimizin kilosuna ve rahatsızlığına özel olarak önereceğimiz tekerlekli sandalye farklılık gösterebilir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Vadi Medikal
  Vadi Medikal
  Vadimedikal'e Hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?


  Bizimle iletişime geçtiğinizde aşağıda ki şartları Kabul etmiş Sayılırsınız.!


  WhatsApp Aydınlatma Formu