trenar

Aktif Bir Yaşam ve Emici Külot

Yetişkinler için ve idrar kaçırma sorunu yaşayanlar için en kullanışlı ürün emici külot tipi hasta bezleridir.İdrar kaçırma veya idrar salınımını kontrol edememe sorunu yaşayan kişiler için en ideal çözümdür. Son birkaç yılda, inkontinans ( idrar kaçırma) sorunu yaşayan hastaları hayata bağladı diyebiliriz. Daha fazlasını öğrenmek için lütfen okumaya devam edin.

Yaşlanmak, görmezden gelinemeyecek ve geciktirilemeyecek bir süreç. Dünyada yaşlılığa ve etkilerine dur diyebilecek henüz bir tedavi geliştirilemedi. İnsanlar yaşlandıkça, ister fiziksel ister sosyal olsun, bir zamanlar yaşadıkları aktif yaşam tarzından yavaş yavaş uzaklaşırlar. Yaşlanmayla birlikte filizlenen birçok sağlık sorunu ortaya çıkar tabi ki bu sorunların başında aktif hayata uyum sağlayamama sorunu gelir. Birçok yaşlı bireyin dış dünyayla etkileşimi bırakmasının ve kendi evinin rahatlığını tercih etmesinin nedenlerinden biridir. 

Fakat zaman ve teknoloji değişti ve markalar artık farklı sağlık koşullarından muzdarip her yetişkinin ihtiyaçlarının daha fazla farkında. hasta bezleri gibi ürünlerin piyasaya sürülmesi, pazarda yenilikçi çözümleri de beraberin de getirdi. Sadece yaşlı insanlar değil, sağlık sorunları olan her hasta bu ürünlerden faydalanabilir duruma geldi. Artık idrar kaçırma sorunu yaşayan (yatan hastalar hariç) aktif bir yaşam sürebiliyor. Yeni tip emici külot hasta bezleri ayrıca yetişkinlerin özgür ve bağımsız olmalarına izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

emici kulot nedir
Emici Külot Hasta Bezinin Genel Özellikleri Nelerdir?
  • Emici külot tarzı hasta bezleri rahatsız edici değillerdir. Ve bu nedenle gün içinde çok aktif olan yetişkinler için mükemmel bir çözüm. Toplu taşıma araçlarında seyahat ederken veya egzersiz, dans, spor vb. aktivitelerle uğraşırken bu tip bezler engel olmuyor ve her zamanki gibi hızlı bir şekilde günlerinizi geçirmelerine izin veriyor.
  • Özel tasarlanmış elastik bel bandı ve ciltte çok sıkı hissetmeyen ve aynı zamanda vücudunuzdan düşmeyen yerinde tutan bir konfor sağlar. Yan bantlar, giysilerin ıslanması konusunda endişelenmenize gerek kalmadan stressiz bir gün geçirmenizi sağlayan sızıntıyı önlemede güzel iş çıkarır. Tek yapmanız gereken onu bir külot gibi yukarı ve aşağı çekmek ve hepsi bu. Yerinde kalır ve ağırlıkla sarkmaz. Bel bandı ayrıca havanın geçmesine izin veren ve cilt tahrişini önleyen çok nefes tekstil yüzeyli dizayn edilmişlerdir.
tena emici külot

Emici külot görseli

  • Süper hafif ve rahattırlar ve ekstra bir ürün gibi hissetmezler. Ayrıca, üstünüze hangi giysiyi seçerseniz seçin, Vücudunuza uyum sağlar.
  • Emici külot hasta bezleri, özellikle doğası gereği yüksek düzeyde emici olan ve doğal olarak yaptığınız gibi gününüzü geçirmenize izin veren iyi saatlerce kuru kalabilen malzemelerden üretilmiştir.
  • Emici külot hasta bezi, üzerinize giyerken herhangi bir parmak sıkışması olmadan ayaklarının hızlı bir şekilde geçmesine izin verecek kadar büyük olan özel düz bacak geçişi ile yetişkinler için bile zahmetsizdir. Bu aynı zamanda, genellikle fazla yer olmayan umumi tuvaletlerde bu bu tip bezleri giyebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Emici Külot Hasta Bezi Nasıl Kullanılır?
  • Bezi açarken mavi bandın arkada olduğundan emin olun.
  • Bir tabure bulun veya oturun ve her iki bacağınızı da bezin bacak girişlerinden geçirin. Bezi dizlerinize kadar çekin ve ardından belinize kadar çekin.
  • Ayağa kalkın ve rahat olana kadar bezin yan bantlarını ayarlayın.
  • Bezi kolayca çıkarmak için tek yapmanız gereken iki tarafından yırtıp bezi aşağı çekmek, bir çöp poşetine veya bir poşete koyup çöp kutusuna atmak.
Vadi Medikal Öneriyor…

İnkontinans veya idrarını kontrol edememe, birçok yetişkin ve yaşlının muzdarip olduğu ve tıbbi olarak tedavi edilmesi gereken bir sağlık durumudur. Hasta bezi kavramı, yaşlılar da dahil olmak üzere bireylerin hayatlarını onurlu ve eskisi gibi yaşamalarına izin vermektir. Yukarıda tartışıldığı gibi, bu tip hasta bezleri sekiz saate kuruluk sağlayabilmektedir. En iyi sonucu elde etmek için dışarı çıktığınızda yeni bir bez giymeniz de fayda var.

Emici Külot Nereden Nasıl Alabilirim?
Gönülden Çalışıyoruz

Vadi Medikal, Sektör bilgisi ve tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusun da hızlı ve yapıcı çözümler üretir.

Profesyonel hizmet veriyoruz!

Sağlık ciddiyet ve profesyonellik gerektirir. Yaşadığınız rahatsızlıklar ve tedavi süreçleri hakkında bilgi sahibi olan, medikal ürünler sektöründe son derece profesyonel bir ekip ile hizmet veriyoruz.

Bütçenizi Zorlamıyoruz!

Kalite ile düşük ücretin buluştuğu ürünler sayesinde bütçenizi zorlamak veya ihtiyaçlarınızın bazılarını ertelemek zorunda kalmıyorsunuz. Tamamen bütçe dostu bir firma olmamızın yanı sıra sizlere çeşitli ödeme seçenekleri ve kolaylıkları da sunuyoruz.

Hangi ürünü, nasıl kullanmanız gerektiği konusunda tüm sorularınızı ekibimize iletebilir ve siparişini verdiğiniz ürünler hakkında en sağlıklı bilgileri edinebilirsiniz. Sizin mutluluğunuz üzerine kurulan bir çalışma prensibi ile hizmet veriyor, takdirleriniz sayesinde her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Firmamızın farkı; hizmetlerimizde gizlidir.

Emici külot almak için Tıklayın
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Vadi Medikal
Vadi Medikal
Vadimedikal'e Hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?


Bizimle iletişime geçtiğinizde aşağıda ki şartları Kabul etmiş Sayılırsınız.!


WhatsApp Aydınlatma Formu